KONST / Litografier / Färglitografi 11119382
*
nr 1111 9382
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Mia Jarnsjö (f. 1947), På väg, 6/70, signerad, motivet: 28x23
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 20:30:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 15:56:44
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige väg
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Mia Jarnsjö
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
nr 1111 9382
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Mia Jarnsjö (f. 1947), På väg, 6/70, signerad, motivet: 28x23
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 15:56:44 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige väg
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03